Обчисліть масу води та розчиненої речовини, що необхідні для приготування розчину, згідно з

поставленою задачею Дано: m (розчину) = 300г w (речовини) = 30%​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимюк Андрей.

Дано:

m р-ну(речовини) = 300 г

ω(речовини) = 30%

Знайти:

m(води) - ?

m(речовини) - ?

Розв'язання:

1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 30% * 300 / 100% = 90 г;

2) m(води) = m р-ну(речовини) - m(речовини) = 300 - 90 = 210 г.

Відповідь: Маса води становить 210 г; речовини - 90 г.