Обчислити масу кухонної солі та масу води, що необхідні для приготування 400г розчину з масовою

часткою солі 12%. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

Дано:

m р-ну(NaCl) = 400 г

ω(NaCl) = 12%

Знайти:

m(NaCl) - ?

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 12% * 400 / 100% = 48 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 400 - 48 = 352 г.

Відповідь: Маса NaCl становить 48 г; H2O - 352 г.