Склади рівняння реакцій, підпиши назви продуктів: SO3 + H2O —> CO2 + H2O —>N2O5 + H2O —>

CI2O7 + H2O —>СРОЧНО ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Азимов Назим.

Ответ:

SO3 + H2O = H2SO4

CO2 + H2O = H2CO3

N2O5 + H2O = 2HNO3

CI2O7 + H2O = 2HClO4