Обчисліть відносну молекулярну масу речовини Al(NO2)3


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстень Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al(NO2)3 )=Ar(Al)+3×Ar(N)+6×Ar(O)=27+3×14+6×16=165