Химиялық реакциялар нәтижесінде бөлінетін тұздар және металдар формулаларымен химиялық реакциялар

теңдеулерін сәйкестендір. Реакция теңдеулері Тұздың формуласы Металл 2AgNO3 + Cu ⟶ CuSO4 + Fe ⟶ Pb(NO3)2 + Zn ⟶

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Тёма.

Ответ:

2AgNO3+Cu= Cu(NO3)2+2Ag

CuSO4+Fe=Cu+FeSO4

Pb(NO3)2+Zn=Pb+Zn(NO3)2