Обчислiть вiдносну молекулярну масу ( Мr) таких сполук: NaCI, FePO4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Снігур Даша.

Ответ:

Mr(NaCl)=23+35,5=58,5

Mr(FePO4)=56+31+16×4=151