Який об'єм кисню витрачається для повного згоріння 1 л. пропану ?


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

 1 л                  х л

C_3H_8+5O_2=3CO_2+4H_2O

1 об'єм          5 об'їмів

Згідно рівняння і  закону об'ємних відношень газів:

для повного спалювання 1 об'єму пропану необхідно 5об'ємів кисню, а

для  --//--//--                            1 л____________________х л, звідки

х=1*5/1=5 л

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Дуров Игорь.

Для повного згоріння 1 літра пропану (C3H8) потрібно 5 літрів кисню (O2). Реакція повного згоряння пропану з киснем виглядає наступним чином:

C3H8 + 5O2 → 3CO2 + 4H2O

Таким чином, щоб повністю згорів 1 літр пропану, потрібно мати 5 літрів кисню.