У розчині масою 120 г міститься глюкоза масою 3 г.Визначте масову частку розчиненної речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Логинова Анюточка.
120 г = 100%
3 г = х%

120/100 = 3/х

х = 300/120 = 2.5%