Обчислити масу кальцію карбонату кількістю 0.4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.
Ну, если я правильно поняла, то...
Дано:
n(CaCO3) =0.4 моль
Найти:
m(CaCO3) =?
Решение:
m=M×n
M=40+12+16×3=204 г\моль
m=204 г\моль× 0.4 моль=81.6 г
Ответ: m(CaCO3) = 81.6 г