поможіть будь ласка з задачею для хімії.. Обчисліть об'єм повітря, яке втратиться на спалювання

бутану об'ємом 48 літрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Гержа Таня.

2C4H10 + 13O2 = 8CO2 + 10H2O

48/2 = x/13

x = (48*13)/2 = 312 (л) О2

312 = 21%
у = 100%

312/21 = у/100

у = 31200/21 = 1486 л