яка маса води утвориться під час взаємодії 112 г. калій гідроксиду з сульфатною кислотою?Допоможіть

потрібно терміново)

Ответы на вопрос

Отвечает Чепеницкая Ольга.
M(KOH) = 112 г

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

n(KOH) = n(H2O)

n(KOH) = m(KOH) / M(KOH) = 112 / 56 = 2 моль

n(H2O) = 2 моль

m(H2O) = M(H2O) * n(H2O) = 18 * 2 = 36 г