У воді масою 100 г розчинили мідний купорос (CuSO4 • 5H2O) масою 25 г. Визначте масову частку

купрум (ІІ) сульфату в отриманому розчині .

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Ответ:

w(cuso4•5h2o)=80%

Объяснение:

m(р-ра)=100г+25г=125г

w(cuso4•5h2o)=100г×100%/125г=80%