Визначте молекулярну формулу насиченого вуглеводню густина пари якого за киснем дорівнює 1.81


Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Ответ:

1. Молярна маса алкану  М(СхН2х+2)= D(H2)*M(H2)= 1,81*2=3,62 г/моль

2. Підставляємо атомні маси в загальну формулу алкану і прирівнюємо до 3,62

12х+2х+2=3,62