У продаж надходять оцтова есенція - водний розчин з масовою часткою кислоти 80% і столовий оцет –

водний розчин з масовою часткою оцтової кислоти 9%. Обчисліть масу СН3СООН і води в оцтовій есенції і столовому оцті масою 250г.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Виктория.

m1(оцту)=250*80/100=200г

m(H2O)=250-200=50г

m2(оцту)==250*9/100=22,5г

m(H2O)=250-22,5=227,5г