Яка з реакцій іонного обміну відбувається практично до кінця: а) Na2CO3 + Ca(NO3)2->; б) K,SO4

+ ZnCl2->Складіть рівняння реакцій в молекулярній ііонній формі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокин Дэнчик.

Ответ:

Объяснение:

1) Na2CO3 + Ca(NO3)2 = CaCO3↓ + 2NaNO3

2Na(+)+ CO3(2-) + Ca(2+) + 2NO3(-)= CaCO3↓ + 2Na(+) + 2NO3(-)

Ca(2+) + CO3(2-) = CaCO3↓

2) K2SO4 + ZnCl2 = ZnSO4 + 2KCl

2K(+) + SO4(2-) + Zn(2+) + 2Cl(-) = Zn(2+) + SO4(2-) + 2K(+) + 2Cl(-)

реакция не идёт