До розчину масою 80г з масовою часткою 9% долили 40см води. Знайти масову частку солі в утвореному

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Якщо не 40 см а 40 грам, то

1 розчин:

маса речовини=80×0.09=7,2г

3 розчин:

маса розчину=80+40=120г

масова частка=7,2:120=6%