Обчисліть кількість речовини барій оксиду масою 36г


Ответы на вопрос

Отвечает Мицак Назар.

Відповідь: 0,235 моль

Розв'язок:

М(ВаО) = 153 г/моль

n(BaO) = m/M = 36 г/153 г/моль = 0,235 моль