Приготуйте 90 г розчину з масовою часткою солі 3% яка маса утвореного розчину і яка маса розчинника​


Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Ответ:

m (солі) = ω (солі) * m (розчину) / 100% = 3% * 90 / 100% = 2,7 г;

m (розчинника) = m (розчину) - m (солі) = 90 - 2,7 = 87,3 г.

Объяснение: