До складу органічної речовини входять атоми Карбону, масова частка яких становить 92,3 %, і

Гідроген. Відносна густина її за неоном дорівнює 1,3. Обчисліть і виведіть молекулярну формулу речовини. Назвіть речовину, напи-шіть її структурну формулу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лапко Дима.

CxHy

x:y=92,3/12:7,7/1=7,7:7,7=1:1

Простейшая формула, соответствующая такому составу C2H2

МCxHy=1,3*20=26гр/моль

МC2H2=26 гр/моль - ацетилен