Обчисліть скільки молекул у кисні кількістю речовини 1,2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Семенович Евгений.
Дано:
n = 1,2 моль
N - ?
Решение:
n= \frac{N}{ N_{A} } \\ \\ N = n*N_{A} =1,2*6*10^{23}=7,2*10^{23}
Ответ:  N=7,2*10^{23}