елемент розміщується в 2 групі періодичної системи хімічних елементів. Масова частка Гідрогену в

гідраті його оксиду становить 1,17%. Назвіть елемент, укажіть число його протонів​

Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Настя.

Відповідь:

Дано:

w(H)= 1,17%

Знайти:

Е - ?

Розв’язок:

Дивлячись в умову задачі і в періодичну таблицю визначаємо, що загальна формула гідрату буде E(OH)2.  Ar(H)=1

Mr(Е(OH)2=n * Ar(H)/w(H)=2*1/0,0117=171    Ar(E)= Mr(E(OH)2 - n * Ar(H) - n * Ar(O) = 171 – 2 – 32 = 137

Це Ва. Кількість протонів 56.