Доберіть реактиви. MgO-MgCl2-MgCO3-MgCl2-Mg3(PO4)2 І здійсніть відповідні реакції


Ответы на вопрос

Отвечает Утяшев Анис.
MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

MgCl2 + K2CO3 = MgCO3 + 2KCl

MgCO3 + 2HCl = MgCl2 + H2O + CO2

3MgCl2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 6HCl