Обчисліть молекулярну масу полімеру целюлози, якщо ступінь полімеризації дорівнює 6800


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Арсен.
N=6800
M((C6H10O5)n)-?
M(C6H10O5)=6*12+10*1+5*16=72+10+80=162
M((C6H10O5)₆₈₀₀=6800*162=1101600 г/моль
Ответ: 1101600 г/моль