ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ!!!!!          Який об'єм кисню витратиться на

спалювання 224л Гептану,який об'єм повітря для цього потрібний?

Ответы на вопрос

Отвечает Дробышева Лиля.

C7H16+ 11O2--->7CO2+ 8H2O
1) v(C7H16)= V/ Vm= 224 л/ 22,4 л/моль= 10 моль
2) v(O2)= 11*v(C7H16)=11*10 моль=110 моль
3) V(O2)= v*Vm= 110 моль*22,4=2464 л
4) Кислорода в воздухе 21%. Составим пропорцию 
2464 л-----21%
х л----100%
Находим х.
х=2464*100/ 21= 11733 л