Написати молекулярне та йонне рівняння гідролізу SbCl3 та CuSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Завгородня Марина.
1) 2ZnSO4 + 2H2O =(ZnOH)2SO4 + H2SO4
2Zn(+2) + 2SO4(-2) + 2HOH = 2(ZnOH)(+) + 2SO4(-2) + 2H(+)
Zn(+2) + HOH = (ZnOH)(+) + H(+) среда кислая
2) СuCl2 + H2O = (CuOH)Cl + HCl
Cu(+2) + 2Cl(-) + HOH = (CuOH)(+) + 2Cl(-) + H(+)
Cu(+2) + HOH = (CuOH)(+) + H(+) среда кислая
3) K2CO3 + H2O = KHCO3 + KOH
2K(+) + CO3(-2) + HOH = 2K(+) + HCO3(-) + OH(-)
CO3(-2) + HOH = HCO3(-) + OH(-)