Які з наведених речовин-BaO, HNO3, H2O, SO3, H2S, CO2, Ca(OH)2-взаємодіють з калій

гідроксидом.Напишіть рівняння реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Глеб.
KOH + HNO3 = KNO3 + HOH

KOH + SO3 = KHSO4

H2S + 2KOH = K2S + H2O

KOH + CO2 = KHCO3
Отвечает Шепотько Виктория.

HNO3 + KOH = KNO3 + H2O

SO3 + 2KOH = K2SO4 + H2O

H2S + 2KOH = K2S + 2H2O

CO2 + 2KOH = K2CO3 + H2O