На 1л води під консервування огірків кладуть 85г солі .обчисліть масову частку розчиненої речовини

в розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Шатрукова Мария.

Ответ: масова частка розчиненої речовини в розчині :

ω(соли)=0,078 или ω%(соли)=7,8%

Объяснение:

Дано:

V(H₂O)=1л. или m(H₂O) =1000г.

m(соли)=85г.

-----------------------------

ω(соли)-?ω%(соли)-?

Решение:

1. Находим массу раствора:

m(раствора соли)=m(H₂O)+m(соли)=85г.

m(раствора соли)=1000г.+85г.=1085г.

2. Определим массовую долю соли в этом растворе:

ω(соли)=m(соли)÷m(раствора соли)

ω(соли)=85г.÷1085г.=0,078

ω%(соли)=ω(соли)×100%

ω%(соли)=0,078×100%=7,8%