До 400 г води додали 200 г 5% розчину гідроксиду натрію . Обчислити масову частку гідроксиду натрію

в отриманій речовині

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатова Алина.

400г -х

200г -5%

х=400*5/200=2000/200=10 %

Ответ : массовая доля гидроксида натрия = 10%