визначте хімічну формулу сполуки, якщо вона складається з 1 атома C і 1 атома О, та W елементів у

цій сполуці.

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостов Кирилл.
Формула - СО - Карбон (ІІ) оксид, Карбон монооксид, чадний газ
Мг(СО) = 28
ω(С)=12/28 = 0,4286 або 42,86%
ω(О)= 16/28 = 0,5714 або 57,14%