До 120г глюкози додали 640г води (H2O) яка частка глюкози в розчини?


Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Илья.
Рахуємо масу розчину 120+640 = 760 грам
За формулою w = m(глюкози)/m(розчину) = 120/760 = 0.158
Відповідь: 15.8%