Відносна молекулярна маса оксиду двовалентного металу-40,а масова частка металу в ньому-60%.

Знайдіть формулу оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметоллаев Олжас.

Відповідь:

MeO

M(Me)=40*60/100=24

Me⇒Mg

n(O)=(40-24)/16=1

формула оксиду⇒MgO

Пояснення: