визначте масову частку розчину утвореного при змішуванні 120 г 20%-го і 150г і 10%-го розчину калій

гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Даша.
Дано:
m(розчину1)=120г      W=m(розч.речовини)/m(розчину)*100%
W1=20%                    m(розч.речовини)=W*m(розчину)/100%
m(розчину2)=150г       m(розч.речовини1)=120г*20%/100%=24 г
W1=10%                    m(розч.речовини2)=150г*10%/100%=15 г
________________     W= m(розч.речовини1)+ m(розч.речовини2)  * 100%                                                         m(розчину1)+m(розчину2)
W=?                         W=   24г+15г    *100%= 10%
                                      120г+150г
                                   Відповідь 10%

Отвечает Жагипарова Дариға.
Дано:
m1=120 г
m2=150 г
w1=20 %
w2=10 %
w3-?
1) m(KOH)1=m1*w1\100=120*20\100=24 грамма
2) m(KOH)2=m2*w1\100=150*10\100=15 грамм
3) w3=(m(KOH)1+m(KOH)2\m1+m2)100 %=(24+15\150+120)\100=15 %