Допоможіть з задачею бУДЬ ЛАСКА елементу відповідає вищий оксид складу RO2 масова частка

гідрогену в його леткій сполуці з гідрогеном дорівнює 0,25 Назвати елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Смелов Вячеслав.

ЭО₂

ЭH₄

М = Аr (Э) + 4Аr (H) = Аr (Э) +4.

Ar(Э)=4Ar(H) ÷ω(H) -4

Ar(Э)=4÷0,25-4=12

Ar=12 имеет углерод

CH₄