Знайти масу осаду який утворюється при взаємодії 73 граму хлоридної кислоти НСІ з аргентом нітратом


Ответы на вопрос

Отвечает Off Art.
AgNO3+HCl=AgCl↓+HNO3
n(HCl)=m/M=73г/36.5г/моль=2 моль
n(AgCl)=2 моль(из пропорции)
m(AgCl)=n*M=143.5 г/моль*2 моль=287 г