визначте масу хлориду натрію, яку потрібно розчинити у воді, щоб добути 100см кубічних розчину з

масовою часткою натрій хлорид 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Васьков Иван.
Дано:
V(рас.) = 0.1 л.
w(NaCl) = 20%
------------------------
m(NaCl) = ?
Ответ: 
M(Na) = 23 г/моль
V(NaCl) = 0.1 * 0.20 = 0.02 л.
M(NaCl) = 58.5 
m(NaCl) = 0.02/22.4 * 58.5 = 0.052 г.