Напишіть рівняння реакцій між запропонованими речовинами: а) С і О2; б) СН4 і О2; в) S і О2; г) Р і

О2; д) Н2S і О2; е) С і S. Назвіть продукти реакцій. СРОЧНО!!! Даю 99 б!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Баймуханов Ильяс.
А) C+O₂=CO₂                        карбон IV оксид
б) CH₄+2O₂=CO₂+2H₂O       карбон IV oксид + вода
в) S+O₂=SO₂                         сульфур IV оксид
г) 4P+5O₂=2P₂O₅                  фосфор V оксид
д) 10H₂S+10O₂=10SO₂+H₂   сульфур IV оксид + водень
Отвечает Митин Александр.
C+O2=CO2 карбон 4 оксид
CH4+2O2=CO2+2H2O карбон діоксид і гідроген оксид
S+O2=SO2 сульфур 4 оксид
4P+5O2=2P2O5 фосфор 5 оксид
10H2S+10O2=10SO2+H2 сульфур 4 оксид водень