Обчисліть об*єм вуглкислого газу(в літр за н.у) що виділяється при взаємодії натрій карботану

кількістю речовини 5 моль із хлоридною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Анастасия.

дано

n(Na2CO3) = 5 mol

------------------------------------

V(CO2)-?

Na2CO3+2HCL-->2NaCL+H2O+CO2

n(Na2CO3) = n(CO2) = 5 mol

V(CO2) = n*Vm = 5*22.4 = 112 L

ответ 112 л