Обчисліть масу 3 моль карбон (4) оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.
Карбону (IV) оксид має формулу СО2. Його молярна вага становить  12 +2*16 = 44 г/моль (дорівнює відносній молекулярній вазі)
Щоб розв`язати задачу, треба 3 моль речовини помножити на молярну вагу, тобто 3 моль * 44 г/моль  = 132 г 

Отвечает Гелачева Марьям.
N(CO₂) = 3 моль
Mr(CO₂) = 44 г/моль
m(CO₂) = ?
n =   \frac{m}{M}  ⇒ m = n · M = 3 · 44 = 132 г.