Сравнить валентность и степень окисления серы в соединениях H, H2S, H2S2, SO2 и H2SO4.


Ответы на вопрос

Отвечает Авдоян Качо.

Ответ:

Hу простих речовин ступінь окиснення дорівнює нулю 0.

H²Sнад воднем ставимо +1, а над Сульфуром -2, вийшло +1-2=0

S²над воднем ставимо +1, і над Сульфуром також +1, вийшло +2-2=0

SO² оксиген завжди має ступінь окиснення -2, тоді над Сульфуром ставимо виходить +4, вийшло +4-4=0

SOнад воднем +1, над Оксигеном -2, Сульфура нам не відомий його ступінь окиснення:

+2+х-8=0

х=6.