Плизз помогите дам 50 балов Відносна густина на воднем газуватої сполуки Нітрогену з Оксигеном

дорівнює 23,а масова частка Оксигену в ній становить 69,56%. Встановити формулу спооуки, Обчислити масу порцій цієї речовини, що містять 12ю04×10^23 молекул

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

N(O) = (0,6956 * 23 * 2) / 16 = 2

N(N) = (0,304 * 23 * 2) / 14 = 1

NO2

m(NO2) = (N/Na) * M = (12,04*10^23 / 6,02*10^23) * 46 г/моль = 92г