Напишіть  рівняння реакцій в  молекулярній  та  йонній формах  за

 наведеною  схемою хімічного  перетворення  кальцій  гідроксид → кальцій хлорид → кальцій ніткат →кальцій  ортофосфат  

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Никита.
1.CaOH+HCl=CaCl+H2O
CaCl+HNO3=CaNO3+HCl
CaNO3+H3PO4=CaPO4+H2O