Обчисліть скільки молів становлять 5,6л амоніаку (NH3) (н.у.).Обчисліть його масу.


Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Андрей.
V(NH3) = 5,6 л             n(NH3) = V(NH3) / Vm = 5,6 / 22,4 =  0,25 моль
Vm=22,4 л/моль          m(NH3) = n(NH3) * M(NH3) = 0,25 * 17 = 4,25 г
М(NH3) = 17 г/моль
n(NH3)
m(NH3)