Визначити масову частку купрум (II) сульфату в розчині , одержанному при розчині 100 г мідного

купоросу в 500 г розчину сульфату купруму з масовою часткою речовини 6,4%. Терміново!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Писоцкая Александра.

500 * 0.064 = 32

100 +32 = 132

500 + 100 = 600

132 / 600 = 0/22 = 22%