Потрібно вивести формулу сполуки, з W(Mn)= 49,6% та W(О)=50,4%. До якого класу належить ця

речовина? Визначити валентність мангану та дайте назву.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Ксюша.
Mn(x)O(y)=49.6%/55; 50.4/16=0.9; 3.15=0.9/0.9; 3.15/0.9= 1; 3.5 в таком случае умножаем на 2. 2; 7 отсюда Mn2O7 оксид марганца 7