амфотерність це здатність хімічних сполук виявляти 1 кислотні властивості 2 основні властивості 3

кислотні і основні властивості

Ответы на вопрос

Отвечает Макарьев Денис.
3: кислотні і основні

Приклад

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O — веде себе як основа;

Al(OH)3 + 3NaOH = Na3[Al(OH)6]

веде себе як кислота.