Скласти рівняння реакцій за схемою K-KOH-KCL-K2SO4-BaSO4 і написати до якого класу вона належить


Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

2K + 2H2O = 2KOH + H2↑ ГИДРОКСИД

KOH + HCl(разб.) = KCl + H2O соль

KCl(тверд.) + H2SO4(конц.) = KHSO4 + HCl↑

2KCl(тверд.) + H2SO4(конц.) = K2SO4 + 2HCl↑ cоль

K2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4↓ + 2KOH соль