Масою 50г з масовою часткою натрій карбонату 0,02


Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.
Дано:
m(р-ра) - 50г
w(в-ва) - 0,02

m(H20) - ?

Решение:
m(в-ва) = m(р-ра)*w(в-ва)
m(в-ва) = 50г * 0,02 = 50*2/100= 1(г)
m(H20) = m(р-ра) - m(в-ва)
m(H20) = 50г - 1г = 49 г.

Ответ: m(H20) = 49 г. ; m(Na2Co3) = 1 г.
Отвечает Гумерова Радмила.
Дано:
m(розч.Na2CO3) = 50 г
ω(Na2CO3) = 0,02
Знайти:
m(Na2CO3)=?

m(Na2CO3) = m(розч.Na2CO3)*ω(Na2CO3)
m(Na2CO3) = 50 г*0,02 = 1 г
Відповідь: 1 г натрій карбонату