Помогите решить задачу СРОЧНО !!! Визначте масу хлору, необхідного для хлорування суміші міді й

заліза масою 60г.Масова частка міді в суміші становить 53,3%. У результаті реакції утворяться купрум(II) хлорид і ферум (III) хлорид.

Ответы на вопрос

Отвечает Кесса Таня.

2Fe + 3Cl2=2FeCl3

Cu + Cl2=CuCl2

Маса купрому  = 60*0,5(3) = 60*5/9 = 100/3 = 33,(3)(г)

m(Fe)= 26,(6)(г)

Маємо співвідношення

26,6/2*56=x/3*71; x = 49.875

33,3/64=y/71; y ≈36.4

m(Cl) = x+y≈86,3(г)