Кальцій нітрат кількістю речовини 0.5 моль розчинили у воді свою 366 г . Обчисліть масову частку

(%) солі в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Тульский Вова.

М(Ca(NO3)2)=164г/моль

m(Ca(NO3)2)=164*0,5=82г

m(розчину)=82+366=448г

w= 82*100/448=18,3%