Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому дорівнює 80% а його густина

за воднем - 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.

D(H2)=15

wC=80%

формула
М= D(Н2)*М(Н2)=15*2=30 г/моль

w= n*Ar/M,   n= w*M/Ar

n(C)=0,8*30/12=2

n(H)=0,2*30/1=6       C2H6